Loader

“Zdrowie jest bogactwem, pokój ducha szczęściem, joga wskazuje drogę.”

 

Swami Vishnudevananda

INSTRUKTORZY

LIDKA

O mnie
Od 10 lat praktykuję jogę i od początku wiedziałam, że jest to Moja Droga. Odkąd jestem nauczycielem jogi zrealizowałam swoje największe marzenie – ROBIĘ TO CO KOCHAM i co jednocześnie POMAGA LUDZIOM.

 

Moja joga
Joga to moja pasja, którą pielęgnuję uczęszczając regularnie na zajęcia i rozwijając się jako nauczyciel. W praktyce uwielbiam połączenie ruchu, oddechu i uważności. Ruch musi być zsynchronizowany z oddechem, a za oddechem podąża umysł, dzięki czemu ciało, umysł i oddech są w idealnej harmonii. Zjednoczenie umysłu i ciała dzieje się właśnie dzięki oddechowi. Kiedy jestem na macie to czas tylko dla mnie – jestem sam na sam ze sobą, to czas niezwykły i bezcenny.

 

Doświadczenie

 • kurs akredytowany przez Ministra Sportu w specjalizacji – instruktor fitness – ćwiczenia psychofizyczne – joga, Poznań 2019
 • kurs nauczycielski Vinyasa Yoga RYT 200H Yoga Alliance, Studio Namaste Yoga, Poznań 2020
 • kurs Yin Yoga – Myofacial Release and Facia Study RYT 30h – prowadzony przez Dominika Trznadel
 • kurs Yin Yoga RYT 40h – prowadzonu przez Ullę Wilczyńską-Kalak
 • udział w warsztatach prowadzonych przez min. Mateusza Dekera, Martę Witecką, Mateusza Stańczaka, Ullę Wilczyńską-Kalak
 • Kurs Joga nidra RYT 40 h
 • 45h kurs masażu dźwiękiem – misami tybetańskimi i gongiem wietrznym zrealizowany pod okiem Andrzeja Samka
 • 45h kurs REIKI I stopień

KINGA

O mnie
Fascynuje mnie ciało i jego mądrość, kocham naturę, jej cykliczność, lubię czuć połączenie z Ziemią daje mi to pewność, że jestem częścią większego systemu. Staram się pielęgnować w sobie świadomą obecność, otwartość na ludzi , świat i nowe doświadczenia, mam poczucie, że każdy z nas jest wyjątkowy i  może robić dokładnie to czego pragnie.

 

Moja joga
Joga zmieniła i przewartościowała moje życie, żyłam w ciągłym  pędzie i stresie . Joga pozwoliła mi na zatrzymanie i uruchomiła proces odzyskiwania siebie. Moją codzienną praktyką jest  Ashtanga Yoga, która  nauczyła mnie słuchać sygnałów płynących z ciała, akceptowania swoich ograniczeń, przywróciła mi również świadomość oddechu, bowiem w Ashtanga jodze to oddech inicjuje ruch a spokojny, wyrównany oddech to również uspokojony umysł. Ashtanga jest moim rytuałem, bezpieczną przestrzenią po którą zawsze mogę sięgnąć by spotkać się ze sobą i skupić na chwili obecnej. W Ashtanga jodze fascynuje mnie powtarzalność stałej sekwencji asan, pozwala mi to zaobserwować jak  zmienia sie moja praktyka, czasami robię postępy a czasami sie cofam, jest to dla mnie kolejna cenna lekcja o braku oczekiwań, przywiązania oraz odpuszczenia. Joga to dla mnie ciągły rozwój, przygoda, radość a przede wszystkim wspaniali ludzie, z którymi spotykam sie na macie i poza nią.

” Joga jest podróżą w głąb siebie , poprzez siebie do siebie ” – Bhagavad Gita

 

Doświadczenie

 • kurs instruktora jogi na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu – 200H
 • trening nauczycielski Yin Yoga łącznie 100 h prowadzony przez Dominika Trznadel
 • Trening nauczycielski Astanga Vinyasa Yoga prowadzony przez Magdalenę Nowaczyk

EDYTA

O mnie

O jodze dowiedziałam się ponad 10 lat temu. Byłam wtedy nastolatką, bardzo pogubioną, wrażliwą, która nie potrafiła się odnaleźć w świecie. Pierwsze asany wykonywałam na podstawie książek, później przez YouTube. Już po pierwszych takich sesjach czułam spokój, czułam że coś się zmienia w moim ciele, sercu i umyśle.

 

Moja joga

8 lat później, postanowiłam, że nie tylko chcę się uczyć jogi, ale chcę uczyć innych. I tak zrobiłam kurs nauczycielski jogi i wiem, że to dopiero początek tej pięknej drogi. Ponieważ joga – czyli pozycje, nauka oddechu, dyscyplina, cała filozofia jest nieskończona. Joga pomogła mi w bardzo trudnych momentach i dlatego chcę, żeby inni też mogli się przekonać, że joga to rozwój, to lekarstwo, to szansa na polepszenie jakości życia.

 

Moje doświadczenie

kurs nauczycielski Vinyasa Yoga RYT200H Yoga Alliance, Studio Namaste Yoga, Poznań 2022-2023

udział w warsztatach prowadzonych przez nieocenioną Kasię Bem

SATYA YOGA STUDIO

Satya Yoga to kameralne miejsce, które powstało z pasji do jogi i z miłości do ludzi. To przestrzeń z pozytywną energią, którą tworzą ludzie z podobnymi zainteresowaniami i podejściem do życia. W Satya Yoga uczymy się szanować oraz akceptować swoje ciało ze wszystkimi ograniczeniami i w pełnej zgodzie z nimi, rozwijać się. Jeśli szukasz przyjaznego miejsca, w którym możesz zadbać o siebie – odzyskać wewnętrzny spokój, energię i jednocześnie popracować nad ciałem – zapraszam do Satya Yoga.