Loader

“Zdrowie jest bogactwem, pokój ducha szczęściem, joga wskazuje drogę.”

 

Swami Vishnudevananda

INSTRUKTORZY

LIDKA

O mnie
Od 10 lat praktykuję jogę i od początku wiedziałam, że jest to Moja Droga. Odkąd jestem nauczycielem jogi zrealizowałam swoje największe marzenie – ROBIĘ TO CO KOCHAM i co jednocześnie POMAGA LUDZIOM.

 

Moja joga
Joga to moja pasja, którą pielęgnuję uczęszczając regularnie na zajęcia i rozwijając się jako nauczyciel. W praktyce uwielbiam połączenie ruchu, oddechu i uważności. Ruch musi być zsynchronizowany z oddechem, a za oddechem podąża umysł, dzięki czemu ciało, umysł i oddech są w idealnej harmonii. Zjednoczenie umysłu i ciała dzieje się właśnie dzięki oddechowi. Kiedy jestem na macie to czas tylko dla mnie – jestem sam na sam ze sobą, to czas niezwykły i bezcenny.

 

Doświadczenie

 • kurs akredytowany przez Ministra Sportu w specjalizacji – instruktor fitness – ćwiczenia psychofizyczne – joga, Poznań 2019
 • kurs nauczycielski Vinyasa Yoga RYT 200H Yoga Alliance, Studio Namaste Yoga, Poznań 2020
 • kurs Yin Yoga – Myofacial Release and Facia Study RYT 30H – prowadzony przez Dominika Trznadel
 • udział w warsztatach prowadzonych przez min. Mateusza Dekera, Martę Witecką, Mateusza Stańczaka, Ullę Wilczyńską-Kalak
 • 45H kurs masażu dźwiękiem – misami tybetańskimi i gongiem wietrznym zrealizowany pod okiem Andrzeja Samka
 • 45 H kurs REIKI I stopień

KINGA

O mnie
Fascynuje mnie ciało i jego mądrość, kocham naturę, jej cykliczność, lubię czuć połączenie z Ziemią daje mi to pewność, że jestem częścią większego systemu. Staram się pielęgnować w sobie świadomą obecność, otwartość na ludzi , świat i nowe doświadczenia, mam poczucie, że każdy z nas jest wyjątkowy i  może robić dokładnie to czego pragnie.

 

Moja joga
Joga zmieniła i przewartościowała moje życie, żyłam w ciągłym  pędzie i stresie . Joga pozwoliła mi na zatrzymanie i uruchomiła proces odzyskiwania siebie. Moją codzienną praktyką jest  Ashtanga Yoga, która  nauczyła mnie słuchać sygnałów płynących z ciała, akceptowania swoich ograniczeń, przywróciła mi również świadomość oddechu, bowiem w Ashtanga jodze to oddech inicjuje ruch a spokojny, wyrównany oddech to również uspokojony umysł. Ashtanga jest moim rytuałem, bezpieczną przestrzenią po którą zawsze mogę sięgnąć by spotkać się ze sobą i skupić na chwili obecnej. W Ashtanga jodze fascynuje mnie powtarzalność stałej sekwencji asan, pozwala mi to zaobserwować jak  zmienia sie moja praktyka, czasami robię postępy a czasami sie cofam, jest to dla mnie kolejna cenna lekcja o braku oczekiwań, przywiązania oraz odpuszczenia. Joga to dla mnie ciągły rozwój, przygoda, radość a przede wszystkim wspaniali ludzie, z którymi spotykam sie na macie i poza nią.

” Joga jest podróżą w głąb siebie , poprzez siebie do siebie ” – Bhagavad Gita

 

Doświadczenie

 • kurs instruktora jogi na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu – 200H
 • trening nauczycielski Yin Yoga łącznie 100 h prowadzony przez Dominika Trznadel
 • Trening nauczycielski Astanga Vinyasa Yoga prowadzony przez Magdalenę Nowaczyk

AGATA

O mnie
Najlepiej opisują mnie trzy cechy entuzjazm, dociekliwość i otwartość. Ciekawość towarzyszy mi od najmłodszych lat. Na co dzień fascynuje mnie… no właśnie, chyba wszystko. Pytań mam mnóstwo i czasem obawiam się, że nie starczy mi czasu na zgłębienie wszystkich interesujących tematów. Moim nieodłącznym towarzyszem jest entuzjazm. To on sprawia, że zarażamy innych pasją, wzbudzamy ciekawość i podnosimy na duchu. Zachowuję otwarte serce i umysł na nowe doświadczenia. Staram się nie oceniać, tylko przyjmować wszystko, co mnie spotyka takie, jakim jest i wyciągać z tego lekcje dla siebie.

 

Moja joga
Vinyasa Yoga zachwyca mnie połączeniem płynności, dynamiki, siły i elastyczności. Pozwala stawiać sobie kolejne wyzwania, jednocześnie przypominając o tym, jak ważna jest delikatność oraz wyrozumiałości dla swojego ciała i jego ograniczeń. Praktyka asan, która wymaga koncentracji na precyzyjnym ustawieniu w pozycji oraz skupienia na pojawiających się odczuciach jest doskonałym narzędziem w treningu umysłu. Joga wprowadza do mojego życia równowagę oraz uczy jak żyć w zgodzie z innymi i z samym sobą.

 

Moje doświadczenie

 • kurs nauczycielski jogi w nurcie Vinyasa Yoga RYT 200H Yoga Alliance, Studio Namaste Yoga, Poznań
 • udział w warsztatach prowadzonych przez Mateusza Stańczaka, Gosię Kobus-Kwiatkowską, Martę Witecką, Patrycję Gawlińską, Karolinę Jaworską
 • uczestnictwo w wyjazdach warsztatowych prowadzonych przez Ullę Wilczyńską-Kalak

JOANNA

O mnie

Jestem empatyczną, kontaktową osobą. Od zawsze interesowałam się ruchem, przechodziłam przez wiele różnych dyscyplin sportowych  i z każdej coś wyniosłam.

W jodze odnalazłam to, czego od zawsze szukałam w ruchu – począwszy od zmian w ciele po ciągłą naukę pokory i uważności, aż do odnajdywania swojej przestrzeni, a w niej głębokiego spokoju i radości.

Moja joga

W praktyce stawiam na czucie swojego ciała i bezpieczeństwo. Uważam, że najważniejsze jest znalezienie swoich ograniczeń i uszanowanie ich. Dużą uwagę przywiązuję też do prawidłowego ustawienia ciała, tak aby wydobyć z każdej asany to co najlepsze. Dzięki pełnemu skupieniu na tym co dzieje się w moim ciele podczas wchodzenia do pozycji nie myślę o problemach dnia codziennego i to chyba jest najpiękniejsze w jodze- na chwile wszystko inne znika, jesteśmy my i nasze ciało.

Moje doświadczenie

– W trakcie kursu nauczycielskiego jogi integralnej certyfikowanego przez International Integral Yoga Institute (IIYI) – 300H

SATYA YOGA STUDIO

Satya Yoga to kameralne miejsce, które powstało z pasji do jogi i z miłości do ludzi. To przestrzeń z pozytywną energią, którą tworzą ludzie z podobnymi zainteresowaniami i podejściem do życia. W Satya Yoga uczymy się szanować oraz akceptować swoje ciało ze wszystkimi ograniczeniami i w pełnej zgodzie z nimi, rozwijać się. Jeśli szukasz przyjaznego miejsca, w którym możesz zadbać o siebie – odzyskać wewnętrzny spokój, energię i jednocześnie popracować nad ciałem – zapraszam do Satya Yoga.