Loader

“Zdrowie jest bogactwem, pokój ducha szczęściem, joga wskazuje drogę.”

 

Swami Vishnudevananda

INSTRUKTORZY

LIDKA

O mnie
Od 10 lat praktykuję jogę i od początku wiedziałam, że jest to Moja Droga. Odkąd jestem nauczycielem jogi zrealizowałam swoje największe marzenie – ROBIĘ TO CO KOCHAM i co jednocześnie POMAGA LUDZIOM.

 

Moja joga
Joga to moja pasja, którą pielęgnuję uczęszczając regularnie na zajęcia i rozwijając się jako nauczyciel. W praktyce uwielbiam połączenie ruchu, oddechu i uważności. Ruch musi być zsynchronizowany z oddechem, a za oddechem podąża umysł, dzięki czemu ciało, umysł i oddech są w idealnej harmonii. Zjednoczenie umysłu i ciała dzieje się właśnie dzięki oddechowi. Kiedy jestem na macie to czas tylko dla mnie – jestem sam na sam ze sobą, to czas niezwykły i bezcenny.

 

Doświadczenie

 • kurs akredytowany przez Ministra Sportu w specjalizacji – instruktor fitness – ćwiczenia psychofizyczne – joga, Poznań 2019
 • kurs nauczycielski Vinyasa Yoga RYT 200H Yoga Alliance, Studio Namaste Yoga, Poznań 2020
 • kurs Yin Yoga – Myofacial Release and Facia Study RYT 30h – prowadzony przez Dominika Trznadel
 • kurs Yin Yoga RYT 40h – prowadzonu przez Ullę Wilczyńską-Kalak
 • udział w warsztatach prowadzonych przez min. Mateusza Dekera, Martę Witecką, Mateusza Stańczaka, Ullę Wilczyńską-Kalak
 • Kurs Joga nidra RYT 40 h
 • 45h kurs masażu dźwiękiem – misami tybetańskimi i gongiem wietrznym zrealizowany pod okiem Andrzeja Samka
 • 45h kurs REIKI I stopień
 • 2-letnia Szkoła Szamańska – Arvick Baghramian

WIKTORIA

O mnie
Jestem pełna ciekawości do świata, ludzi i z otwartością przyjmuję wszystko co do mnie przychodzi. Mam łatwość w podejmowaniu decyzji, lubię zmiany i ekscytują mnie nowe doświadczenia.  Uwielbiam być w podróży, którą jest życie.

 

Moja joga
Jogę praktykuję od 9 lat. Na początku była ona dla mnie formą fizjoterapii, która w niedługim czasie przerodziła się w nieodłączny element mojego życia. Joga jest dla mnie narzędziem, które pomaga mi znaleźć równowagę w życiu, daje mi przestrzeń i czas na zatrzymanie i życie w zgodzie ze sobą i swoimi potrzebami. Pozwala mi dostrzec wszystko to co mnie otacza. To samo chce dać innym, chwilę dla siebie, w której uwaga skupiona jest na oddechu, na ciele, na odczuciach. Staram się pokazać, że joga jest dla każdego. Wystarczy tylko podążać za tym co mówi nam nasze ciało.

 

Doświadczenie

 • kurs Instruktora Rekreacji w specjalności Fitness – ćwiczenia psychofizyczne (JOGA), Poznań 2018
 • kurs Anatomii Jogi dla nauczycieli, Warszawa 2020,
 • kurs nauczycielski Vinyasa Yoga RYT 200H Yoga Alliance, Studia Namaste Yoga, Poznań 2024 – w trakcie

EDYTA

O mnie

O jodze dowiedziałam się ponad 10 lat temu. Byłam wtedy nastolatką, bardzo pogubioną, wrażliwą, która nie potrafiła się odnaleźć w świecie. Pierwsze asany wykonywałam na podstawie książek, później przez YouTube. Już po pierwszych takich sesjach czułam spokój, czułam że coś się zmienia w moim ciele, sercu i umyśle.

 

Moja joga

8 lat później, postanowiłam, że nie tylko chcę się uczyć jogi, ale chcę uczyć innych. I tak zrobiłam kurs nauczycielski jogi i wiem, że to dopiero początek tej pięknej drogi. Ponieważ joga – czyli pozycje, nauka oddechu, dyscyplina, cała filozofia jest nieskończona. Joga pomogła mi w bardzo trudnych momentach i dlatego chcę, żeby inni też mogli się przekonać, że joga to rozwój, to lekarstwo, to szansa na polepszenie jakości życia.

 

Moje doświadczenie

 • kurs nauczycielski Vinyasa Yoga RYT200H Yoga Alliance, Studio Namaste Yoga, Poznań 2022-2023
 • udział w warsztatach prowadzonych przez nieocenioną Kasię Bem

SATYA YOGA STUDIO

Satya Yoga to kameralne miejsce, które powstało z pasji do jogi i z miłości do ludzi. To przestrzeń z pozytywną energią, którą tworzą ludzie z podobnymi zainteresowaniami i podejściem do życia. W Satya Yoga uczymy się szanować oraz akceptować swoje ciało ze wszystkimi ograniczeniami i w pełnej zgodzie z nimi, rozwijać się. Jeśli szukasz przyjaznego miejsca, w którym możesz zadbać o siebie – odzyskać wewnętrzny spokój, energię i jednocześnie popracować nad ciałem – zapraszam do Satya Yoga.