Loader

Relaksacyjny koncert mis i gongów


MIEJSCE

Satya Yoga Lidia Perlińska-Tyrzyk


TERMIN

2 czerwca 2024 r.


GODZINA

18:30-20:00


INWESTYCJA

90 zł


PLAN

— 1,5 h relaksu i wyciszenia

Zapraszam na kameralny koncert relaksacyjny mis i gongów.
 
Długo wybrzmiewające, choć delikatne dźwięki mis ułatwiają uspokojenie myśli i emocji. Dźwięki pojawiają się niespiesznie, stopniowo reguluje się oddech, rozluźniają się napięcia nagromadzone w mięśniach, pojawia się wewnętrzny spokój. Spokojne, powoli wyciszające się dźwięki mis przeplatane są potężnymi głosami gongów. Majestatyczne, pełne mocy brzmienia gongów przynoszą uczestnikom możliwość uwolnienia się od niepotrzebnych myśli i emocji, ułatwiają kontakt z własną mocą. Pojawia się poczucie wewnętrznej pełni, harmonii, spokój i delikatne poruszenie – u każdego inaczej, za każdym razem inaczej.
 
Koncert relaksacyjny to okazja, aby wsłuchać się w siebie, odkryć bogactwo swego wnętrza, inspiracje, autentyczną motywację. Równie dobrze można po prostu położyć się, zamknąć oczy i słuchać całym swoim ciałem.
Relaksu przy dźwiękach mis doświadczamy na leżąco, gdyż wówczas najłatwiej jest wejść w pogłębiony stan odprężenia i rozluźnienia. W związku z tym zapraszam z matą i kocem lub śpiworem oraz poduszką dla zapewnienia wygody.
Przeciwwskazania: pierwszy i ostatni trymestr ciąży, przyjmowanie leków psychotropowych, rozrusznik serca.
 
Koncert poprowadzi: Ewa Bruss-Kwiatkowska
Z wykształcenia jestem kulturoznawcą, a z pasji – terapeutką Masażu Dźwiękiem według metody Petera Hess’a®. Uczestniczyłam w rozpowszechnianiu tej metody pracy z dźwiękiem od końca lat 90tych, podczas pierwszych wizyt Petera Hess’a w Polsce. Dźwięki mis na tyle mnie zauroczyły, że w latach 2002-2003 przeszłam pełen cykl szkoleń uprawniający do prowadzenia terapii dźwiękiem według metody Petera Hess’a®. A w latach 2003 – 2005 uczestniczyłam w warsztatach pracy z dźwiękiem i terapii dźwiękiem u różnych prowadzących, w tym u Elizabeth Dierlich, Peter Hess’a. Spotkanie z Mistrzem Gongu – Don’em Conreaux podczas jego pierwszej wizyty w Polsce w 2004 i udział w „Gong Master Training” otworzyło mnie na nowe dźwiękowe przestrzenie jaką jest gra na gongu.
Potwierdzeniem uczestnictwa jest zgłoszenie mailowe lub przez fb oraz wpłata bezzwrotnej kaucji rezerwującej miejsce w wysokości 50 zł na poniższe konto, tytułem: “koncert”, mBank Satya Yoga Lidia Perlińska-Tyrzyk 60 1140 2004 0000 3202 8195 2092 lub przez aplikację Fitssey: https://app.fitssey.com/SatyaYoga
 
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!
 
Kontakt:
lidiatyrzyk@gmail.com
tel. 691 030 278