Loader

Trening mięśni dna miednicy – warsztat dla kobiet


MIEJSCE

Satya Yoga Lidia Perlińska-Tyrzyk


TERMIN

20 maja 2023 r.


GODZINA

9:00-14:00


INWESTYCJA

260 zł


PLAN

9:00-14:00 (w tył pół h przerwa)

Zapraszam na warsztat, podczas warsztatu dowiesz się jakie dolegliwości mogą wynikać z nieprawidłowego działania mięśni dna miednicy, m.in.:

– nietrzymanie moczu – i jego różne formy mi.in. wysiłkowe nietrzymanie moczu
– nietrzymanie gazów
– dolegliwości związane ze współżyciem – zarówno u kobiet i mężczyzn
– ból podczas miesiączki i owulacji – i inne dolegliwości związane z cyklem miesięcznym
– zaparcia/biegunki – problemy z wypróżnianiem
– bóle krocza, warg sromowych, przedsionka pochwy, zwieracza odbytu, jąder, członka i inne dolegliwości, o których „się nie mówi”
– nawracające stany zapalne cewki moczowej, pęcherza, pochwy
– obniżenie narządów miednicy mniejszej
– dolegliwości związane z ciążą i połogiem
– bóle w rejonie miednicy, bioder i kręgosłupa

Poznasz anatomię i fizjologię mięśni dna miednicy i struktur z nimi powiązanych. Dowiesz się jak zadbać prawidłowo o tę schowaną przed światem sferę. Nauczysz się jak prawidłowo aktywować mięśnie dna miednicy, poznasz podstawowe wzorce zaburzeń i dowiesz się o sposobach ich regulacji. Nauczysz się nie tylko ćwiczeń, ale również innych technik do samoregulacji, które możesz wykorzystać w domu.

Warsztat to duża dawka wiedzy i jeszcze większa dawka praktyki i doświadczeń, to też czas na zadanie nurtujących Cię pytań.  Wszystko w atmosferze komfortu i uważności.

Każdy uczestnik otrzyma materiały w formie mini-skryptu i prezent-niespodzianka przydatny w autoterapii.

Prowadząca: dr. n. o zdr. Bogumiła Dampc – fizjoterapeuta, terapeuta manualny, terapeuta uroginekologiczny.

W codziennej praktyce zajmuje się pacjentami z dolegliwościami bólowymi różnego pochodzenia – dolegliwości odkręgosłupowe, bóle mięśniowe i mięśniowo-powięziowe oraz dolegliwości psychosomatyczne. Często pacjentami są osoby, u których nie znajduje się rzeczywistych przyczyn dolegliwości w obiektywnych badaniach medycznych, a ich objawy są niespecyficzne i diagnozowane jako idiopatyczne. Specjalizuje się w terapii manualnej uroginekologicznej i proktologicznej. Zajmuje się osobami  z problemami nietrzymania moczu, kału, gazów, z dolegliwościami (w tym z bólem) w rejonie krocza, odbytu, kości ogonowej, narządów rodnych – zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Prowadzi terapię  w zakresie mięśni dna miednicy wykorzystując w swojej praktyce badanie i techniki zabiegowe z dostępu per rectum i per vaginam. Zajmuje się problemem obniżenia narządów miednicy mniejszej: macicy, pęcherza, odbytnicy. Patrzy na człowieka całościowo, szukając również pozamiejscowych przyczyn dolegliwości zgłaszanych przez pacjentów.

Potwierdzeniem uczestnictwa jest ZGŁOSZENIE mailowe lub przez fb oraz wpłata bezzwrotnej kaucji w wysokości 100 zł na konto tytułem: “trening mięśni dna miednicy” na konto mBank: Lidia Perlińska-Tyrzyk 60 1140 2004 0000 3202 8195 2092 lub przez aplikację Fitssey: https://app.fitssey.com/SatyaYoga

KONTAKT

Satya Yoga Lidia Perlińska-Tyrzyk
lidiatyrzyk@gmail.com
tel. 691 030 278

Liczba miejsc ograniczona!