Loader

Warsztaty urodowe z elementami metody Yogattractive – “do Azji po piękno i urodę”


MIEJSCE

Satya Yoga Lidia Perlińska-Tyrzyk


TERMIN

27 listopada 2022


GODZINA

16:00-18:45


INWESTYCJA

150 zł


 

Zapraszamy na II edycję 2,5 godzinnych warsztatów urodowych tym razem pod hasłem “do Azji po piękno i urodę” z elementami metody Yogattractive.
 
Joga twarzy i automasaże w jednej metodzie, a wszystko dlatego, że powyżej obojczyków też mamy mięśnie. Aby skutecznie i zadbać o urodę wybierzemy się w podróż do Azji. Porozmawiamy i wypróbujemy metody z Japonii, Chin, a także Indii.
Certyfikowana instruktorka Yogattractive – Maria, zaproponuje Wam intensywny repertuar automasaży, ćwiczeń i wskazówek jak dbać o piękno – to wewnętrzne i zewnętrzne.
 
Dwie i pół godziny warsztatów to solidna dawka wiedzy i świetny początek, a także uzupełnienie dla wszystkich zainteresowanych naturalnymi metodami dbania o siebie!
 
Napijemy się kurkumowego napoju i porozmawiamy m.in. o tym, czy kurkuma naprawdę wybiela zęby i dlaczego warto ślinić oczy poranną śliną. Maria pokaże Wam jak poświęcając 10 minut dziennie możecie zadać o twarz i szyję oraz dobrostan całego ciała – bo piękno pochodzi z jelit i wątroby.
 
Podczas warsztatu możecie liczyć na świetną energię, promienną buzię i szeroko otwarte, świetliste oczy tuż po nim.
— dostaniecie także trening do domu a w przerwie oraz po zajęciach będziecie mogły zakupić sobie wszystkie produkty Yogattractive jakie sobie zamarzycie (płatność gotówką lub przelewem na telefon)
— prosimy o włożenie bluzki z dużym dekoltem.
 
W programie:
— ćwiczenia na czoło, powieki, oczy, policzki, owal i szyję
— masaże:
– ajurwedyjski,
– chiński
– japoński
— masaż punktów marma – jak się obudzić, pobudzić trawienie czy zniwelować cienie pod oczami?
 
Na Waszą prośbę warsztat będzie popołudniowy – spotykamy się o 16:00 na pełne 2,5h warsztatu plus przerwa 15 min.
Potwierdzeniem uczestnictwa jest zgłoszenie mailowe lub przez fb oraz wpłata bezzwrotnej kaucji rezerwującej miejsce w wysokości 80 zł na poniższe konto, tytułem: “joga twarzy”, mBank Satya Yoga Lidia Perlińska-Tyrzyk 60 1140 2004 0000 3202 8195 2092 lub przez aplikację Fitssey: https://app.fitssey.com/SatyaYoga
 
Kontakt:
lidiatyrzyk@gmail.com
tel. 691 030 278