Loader

WARSZTAT – DagaJoga – stanie na głowie i balanse – bakasana


MIEJSCE

Satya Yoga Lidia Perlińska-Tyrzyk


TERMIN

14 maja 2022 r.


GODZINA

9:00-12:30


INWESTYCJA

210 zł


PLAN

9:00-12:30 praktyka w tym 30 min przerwy

Zapraszam Was serdecznie na warsztat – DAGAJOGA – stanie na głowie i balanse – bakasana.
 
Stanie na głowie – Sirsasana
Stanie na głowie, wymaga zbudowania bezpiecznego i solidnego fundamentu, wymaga uruchomienia nie tylko mięśni „motorycznych” fazowych, a także głębszych warstw mięśni stabilizujących, aby ciężar ciała nie spoczywał na głowie, nie tylko na przedramionach, a był rozciągnięty po całym ciele i kręgosłupie.
 
Kruk – Bakasana
Na warsztacie zostanie omówione w jaki sposób funkcjonują mięśnie, gdzie kierować uwagę, aby balans nie był tylko balansem – był kontrolą, aby rozwijał siłę, pewność siebie, aby był fundamentem do trudniejszych elementów.
Przekażę wiele niuansów, które zmienią Twoją technikę, a praktyka wejdzie na wyższy poziom.
 
Warsztat poprowadzi – Dagmara Tomczyk Magdziej: DagaJoga:
Praktyka własna od 2015 r., praktyka nauczania od 2017r. Będąc na fali praktyki własnej, staram się zrozumieć prace swojego ciała. Obserwuję i analizuję pracę z mięśniami, oddechem i umysłem, najlepiej jak potrafię.
Dzięki doświadczeniu wypracowałam swój styl praktyki, oparty na mocnych fundamentach i dbałości o szczegóły. Buduje ścieżkę do skomplikowanych asan oraz przejść najdelikatniejszą, najskuteczniejszą drogą.
Joga to wspaniała droga samopoznania. Joga jest dla mnie jest czymś więcej niż zestawem ćwiczeń – jest to styl życia, jest źródłem mojej energii, harmonii i radości.
Potwierdzeniem uczestnictwa jest zgłoszenie mailowe lub przez fb oraz wpłata bezzwrotnej kaucji rezerwującej miejsce w wysokości 110 zł na poniższe konto, tytułem: “DagaJoga”, mBank Satya Yoga Lidia Perlińska-Tyrzyk 60 1140 2004 0000 3202 8195 2092 lub przez aplikację Fitssey: https://app.fitssey.com/SatyaYoga
 
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!
 
Kontakt:
lidiatyrzyk@gmail.com
tel. 691 030 278