Loader

Warsztat jogi twarzy i automasażu – naturalne odmładzanie z Yogattractive


MIEJSCE

Satya Yoga Lidia Perlińska-Tyrzyk


TERMIN

27 luty 2022


GODZINA

17:00-19:00


INWESTYCJA

120 zł


 

Zapraszam Cię 27 lutego 2022r. na wydarzenie, które łączy to, co lubimy najbardziej – jogę (jogę twarzy) – świadomy ruch – masaż i spotkania w kobiecym gronie!

W ramach warsztatów pod hasłem – Naturalne odmładzanie – zapraszamy na dwu-godzinne, niedzielne późno-popołudniowe spotkanie do przestrzeni Satya Yoga.

Zaczniemy od energetyzującego automasażu WUCHU, który ma bardzo długą swoją historię świadczącą o jego skuteczności.
Masaż ten jest masażem tkanek głębokich, który pod wpływem wykonywanych wibracji pobudza ukrwienie, powoduje drenaż limfatyczny oraz pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Konsekwencją jest większe nawilżenie oraz jędrność i gęstość skóry.
Do masowania będziemy używać olejków do twarzy – polskiej manufaktury kosmetycznej, tworzącej naturalne produkty najwyższej jakości.

Po szybkim masażu WUCHU płynnie przejdziemy do ćwiczeń, które zaangażują poszczególne partie mięśniowe twarzy i szyi tworząc siatkę antygrawitacyjną.

Po wysiłku mięśni wykonamy japoński automasaż liftingująco – limfatyczny, który na długo pozostawi nas w błogim dobrostanie.
 
Przeciwwskazaniem do masażu mogą być stany zapalne, alergiczne i zakaźne skóry.
Przed warsztatem – zalecam wykonanie demakijażu przed warsztatami (oprócz oczu) oraz posiadanie stroju, który umożliwi swobodny dostęp do ramion, dekoltu i szyi.
Warsztat poprowadzi Honorata Wierzbowska:
Jestem certyfikowanym instruktorem jogi twarzy, kosmetologiem, instruktorem rekreacji ruchowej oraz w trakcie nabywania kompetencji nauczycielskich jogi Iyengara. Od wielu lat zajmuję się edukacją i chętnie dzielę się doświadczeniem oraz wspieram innych na zdrowej drodze. Wierzę w terapeutyczną moc ruchu i świadomego oddechu. Jestem miłośniczką świadomej pielęgnacji twarzy i dojrzałości w dokonywaniu wyborów metod utrzymujących promienny wygląd.

Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata bezzwrotnej kaucji rezerwującej miejsce w wysokości 60 zł na konto mBank:
60 1140 2004 0000 3202 8195 2092 tytułem: “joga twarzy”

KONTAKT

Satya Yoga Lidia Perlińska-Tyrzyk
lidiatyrzyk@gmail.com
691 030 278

Liczba miejsc ograniczona!