Loader

Warsztat wprowadzający świadomy oddech do codziennego życia


MIEJSCE

Satya Yoga Lidia Perlińska-Tyrzyk


TERMIN

21 maja 2022


GODZINA

13:00-18:00


INWESTYCJA

400 zł


 

Świadomy oddech dla ciała, emocji, umysłu i Duszy. Warsztat wprowadzający świadomy oddech do codziennego życia.
 
Zapraszam na warsztat oddechowy, w czasie którego weźmiemy pod lupę nasz oddech i jego wpływ na różne aspekty naszego życia – nasze emocje, relacje, decyzje. Na nasze myśli, reakcje i motywację. Na nasze ciało i umysł. A także – dla chętnych i gotowych – na aspekt duchowy.
 
Poprzez świadomy oddech zanurzymy się wgłąb siebie, spotkamy w najczulszym miejscu z naszymi potrzebami, marzeniami, emocjami, stanami.
W czasie tego warsztatu będziemy doświadczać tego, w jaki sposób Oddech wskazuje na to, co jest dla Ciebie właściwe, prawdziwe. Tego, jak może wpływać na Twoje życie, poziom energii i relacje ze światem. Tego, jak może wspierać Cię w lepszym radzeniu sobie ze stresem, napięciem i niepokojem.
 
W PLANIE
* Otwarcie we wspólnym kręgu
* Praktyki oddechowe wspierające ugruntowanie, połączenie z własnym wnętrzem, skupienie i koncentrację
* Sesja oddechowa
* Podsumowanie i pożegnanie w kręgu
 
* Praktyka odczuwania oddechu.
Poczujesz połączenie i harmonię z własnym wnętrzem, po to aby łatwiej nawigować w codzienności, zauważać siebie, własne potrzeby.
 
* Chwila Oddechu.
Poprzez oddech w pełni zanurzymy się w teraźniejszość, w obecność. Poznajemy praktyki, które wspierają skupienie, koncentrację, a jednocześnie poszerzają odczuwanie tego, co jest i pozwalają zaprzyjaźnić się ze swoją wewnętrzną ciszą.
 
* Koherencja serca.
Stan, w którym rytm serca synchronizuje się z Twoim oddechem. Wspiera regenerację zestresowanego ciała, wprowadza spokój, poprawia koncentrację, obniża ciśnienie krwi i poziom kortyzolu. Zwiększa świadomość emocji, pojawia się więcej pozytywnych jak radość, szczęście, wdzięczność.
 
* Pełnia Oddechu – przepływ życia. Tzw. Oddech 360. Nauczymy się kierować przepływ oddechu bez wymuszania, starania się, działania. Doświadczymy, jak to może być, gdy odpuszczamy oczekiwania, nadmiarowe starania i to, że ma być “jakoś”. Poczujemy, jak nasz oddech pojawia się w ciele i jak możemy zapraszać go w różne miejsca, a dzięki temu rozluźniać napięcia, dostarczać energii czy głaskać oddechem swoje ciało.
 
* Ugruntowanie przez oddech – ucieleśnienie, oddech rdzeniem.
Praktyki oddechowe, które wprowadzają do naszego życia spokój, klarowność myśli, ześrodkowanie. Rozwijają kontakt z wewnętrzną mocą i pozwalają z niej korzystać.
 
* Sesja oddechowa, która korzysta z doświadczeń wszystkich poprzednich praktyk i je przekracza. Jest oddechowym wezwaniem Duszy, Twojej Esencji, Twojej Prawdy. Jednocześnie daje możliwość integracji wszystkich doświadczeń z całego tygodnia.
 
Warsztat poprowadzi Marta Grabowska.
Marta o sobie:
 
Jestem praktykiem i trenerem oddechu. Dyplom uzyskałam w Instytucie Oddechu, a międzynarodową certyfikacje w szkole Alchemy of Breath. Jestem także mentorem w Forest Therapy Hub, który kształci i certyfikuje Przewodników Kąpieli Leśnych Shinrin-Yoku. W swojej pracy staram się łączyć pracę z oddechem oraz zmysłowe obcowanie z naturą.
 
Jestem absolwentką podyplomowych studiów Coachingu i Mentoringu przy SWPS/Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie oraz Holistycznej Szkoły Trenerów. Wiele lat spędziłam w międzynarodowych korporacjach, zarządzając międzykulturowymi zespołami. Oddech nie raz uratował mi skórę, a praca z oddechem stała się moją ścieżką zbliżania się do siebie.
Prowadzę sesje indywidualne, grupowe oraz warsztaty w różnych miastach w Polsce oraz online. Tworzę oddechowe kręgi kobiet, abyśmy mogły w zaufaniu i intymności poznawać siebie i żyć swoim życiem z wyboru.
Potwierdzeniem uczestnictwa jest zgłoszenie mailowe lub przez fb oraz wpłata bezzwrotnej kaucji rezerwującej miejsce w wysokości 200 zł na poniższe konto, tytułem: “warsztat oddechowy”, mBank Satya Yoga Lidia Perlińska-Tyrzyk 60 1140 2004 0000 3202 8195 2092 lub przez aplikację Fitssey: https://app.fitssey.com/SatyaYoga
 
Jeżeli nie jesteś w stanie zapłacić tej kwoty, a czujesz że potrzebujesz tego warsztatu – skontaktuj się ze mną 🙂

KONTAKT

Satya Yoga Lidia Perlińska-Tyrzyk
lidiatyrzyk@gmail.com
691 030 278