Loader

Aromaterapia olejkami doTERRA + Yin Yoga – naturalne wsparcie zdrowia i ciała


MIEJSCE

Satya Yoga Lidia Perlińska-Tyrzyk


TERMIN

10 kwietnia 2022 r.


GODZINA

16:00-19:45


INWESTYCJA

90 zł


PLAN

16:00-18:00 Spotkanie olejkowe
18:00-18:15 Przerwa
18:30-19:45 Praktyka yin

Zapraszam Was na warsztat dla kobiet na którym połączymy to, co najbardziej lubimy – spotkanie we własnym – babskim gronie, aromaterapię i jogę. Wszystko odbędzie się w atmosferze relaksu, zaufania i pełnej akceptacji.
 
Dlaczego zaprosiłam do praktyki olejki doTERRA? – sama je stosuję i odkryłam ich zbawienną moc w różnych sytuacjach zdrowotnych i emocjonalnych.
 
— podczas spotkania z aromaterapią dowiesz się jak aromaterapia oddziałuje na sferę fizyczną, duchową i emocjonalną. Przekonasz się, że w czystych olejkach klasy terapeutycznej kryje się niesamowita SIŁA, MOC i MAGIA. Dobierzesz olejki do swoich potrzeb tak, aby stworzyć swoją własną naturalną apteczkę i kosmetyczkę, ponieważ olejki wpływają korzystnie także na urodę
Na warsztatach dowiesz się również:
– jak wspierać odporność na co dzień i gdy już coś nas złapie,
– co można zrobić gdy boli głowa, brzuch – czy zawsze trzeba sięgnąć po tabletkę?
– jak ukoić nerwy czy dodać sobie energii bez kawy,
– jak wykorzystać olejki kiedy wydarzą się drobne wypadki domowe,
– emocje – jak je wspierać olejkami?
 
— sesja yin yogi to statyczna forma praktyki. W praktyce yin pracujemy głównie nad rozluźnianiem mięśni, aby pozycja, w której jesteśmy mogła zadziałać na stawy i zwiększyć ich elastyczność. Praktyka yin skupia się głównie na tkankach takich, jak powięź, czy więzadła, czyli tych, które są sztywniejsze, nie lubią rozciągania, potrzebują czasu, aby dana pozycja na nie zadziałała. W pozycja yin spędzamy dużo czasu, aby w pełni się zrelaksować, ale też po to, by na te oporne tkanki zadziałać delikatnie, stawiając na czas, a nie na intensywność. Trwanie w pozycjach w stylu yin to spore wyzwanie, bo trwa długo, ale tylko wtedy możemy być pewni, że nasze mięśnie są zrelaksowane, a ciało powoli zaczyna odpuszczać inne napięcia, czasem te, których gołym okiem nie zobaczymy. Wyciszenie, uczucie wewnętrznego spokoju i akceptacja tego, co jest – to możliwe skutki uboczne praktyki yin, które są na wagę złota. Ciało magazynuje w sobie wszelkie negatywne emocje, które towarzyszą nam w życiu, a jogowe pozycje i czas w nich spędzony potrafią te zastałe emocje uwolnić z ciała i tym samym uwolnić nas. Podczas praktyki yin ciało jest w bezruchu, potok myśli zaczyna spowalniać, oddech uspokaja się i również spowalnia.
 
Na koniec spotkania olejkowego, każda z Nas dobierze sobie swój olejek do zastosowania przed praktyką, który pomoże się uziemić, wyciszyć umysł i emocje, aby w pełni skorzystać z tego, co oferuje yin yoga.
 
Spotkanie z olejkami poprowadzi Ewelina Gałązka-Przybysz – zwolenniczka naturalnych rozwiązań i holistycznego podejścia do zdrowia. Entuzjastka rozwoju. Szczęśliwa partnerka i mama. Kreatorka szczęśliwego życia. Osiągam swoją wolność finansową i czasową budując zespół i oferując naturalne sposoby na dbanie o harmonię, spokój wewnętrzny, dobry sen, wsparcie w stresie i budowanie zdrowia od wewnątrz za pomocą olejków eterycznych klasy terapeutycznej poprzez warsztaty na żywo i online.
 
Praktykę yin poprowadzi Lidia Perlińska-Tyrzyk
Lidka o sobie: od 10 lat praktykuję jogę i od początku wiedziałam, że jest to Moja Droga. Odkąd jestem nauczycielem jogi zrealizowałam swoje największe marzenie – ROBIĘ TO CO KOCHAM i co jednocześnie POMAGA LUDZIOM. Joga to moja pasja, którą pielęgnuję uczęszczając regularnie na zajęcia i rozwijając się jako nauczyciel. W praktyce uwielbiam połączenie ruchu, oddechu i uważności. Ruch musi być zsynchronizowany z oddechem, a za oddechem podąża umysł, dzięki czemu ciało, umysł i oddech są w idealnej harmonii. Zjednoczenie umysłu i ciała dzieje się właśnie dzięki oddechowi. Kiedy jestem na macie to czas tylko dla mnie – jestem sam na sam ze sobą, to czas niezwykły i bezcenny.
W zależności od liczby uczestników na cały warsztat (olejki+yin) – będzie możliwość dołączenia tylko na sesję jogi yin – wówczas koszt będzie wynosił 50 zł.
 
Potwierdzeniem uczestnictwa jest zgłoszenie mailowe lub przez fb oraz wpłata bezzwrotnej kaucji rezerwującej miejsce w wysokości 50 zł na poniższe konto, tytułem: “olejki + yin”, mBank Satya Yoga Lidia Perlińska-Tyrzyk 60 1140 2004 0000 3202 8195 2092 lub przez aplikację Fitssey: https://app.fitssey.com/SatyaYoga
 
Jeżeli nie jesteś w stanie zapłacić tej kwoty, a czujesz że potrzebujesz tego warsztatu – skontaktuj się ze mną 🙂
 
Kontakt:
lidiatyrzyk@gmail.com
tel. 691 030 278