Loader

Kąpiel w dźwiękach mis i gongów


MIEJSCE

Satya Yoga Lidia Perlińska-Tyrzyk


TERMIN

25 luty 2022


GODZINA

19:00-20:00


INWESTYCJA

65 zł


 

Zapraszam na kameralny koncert relaksacyjny mis i gongów.
 
Długo wybrzmiewające, choć delikatne dźwięki mis ułatwiają uspokojenie myśli i emocji. Dźwięki pojawiają się niespiesznie, stopniowo reguluje się oddech, rozluźniają się napięcia nagromadzone w mięśniach, pojawia się wewnętrzny spokój. Spokojne, powoli wyciszające się dźwięki mis przeplatane są potężnymi głosami gongów. Majestatyczne, pełne mocy brzmienia gongów przynoszą uczestnikom możliwość uwolnienia się od niepotrzebnych myśli i emocji, ułatwiają kontakt z własną mocą. Pojawia się poczucie wewnętrznej pełni, harmonii, spokój i delikatne poruszenie – u każdego inaczej, za każdym razem inaczej.
Koncert relaksacyjny to okazja, aby wsłuchać się w siebie, odkryć bogactwo swego wnętrza, inspiracje, autentyczną motywację. Równie dobrze można po prostu położyć się, zamknąć oczy i słuchać całym swoim ciałem.
Relaksu przy dźwiękach mis doświadczamy na leżąco, gdyż wówczas najłatwiej jest wejść w pogłębiony stan odprężenia i rozluźnienia. W związku z tym zapraszam z matą i kocem lub śpiworem oraz poduszką dla zapewnienia wygody.
 
Przeciwwskazania: pierwszy i ostatni trymestr ciąży, przyjmowanie leków psychotropowych, rozrusznik serca.
 
Koncert poprowadzi: Ewa Bruss-Kwiatkowska
Z wykształcenia jestem kulturoznawcą, a z pasji – terapeutką Masażu Dźwiękiem według metody Petera Hess’a®. Uczestniczyłam w rozpowszechnianiu tej metody pracy z dźwiękiem od końca lat 90tych, podczas pierwszych wizyt Petera Hess’a w Polsce. Dźwięki mis na tyle mnie zauroczyły, że w latach 2002-2003 przeszłam pełen cykl szkoleń uprawniający do prowadzenia terapii dźwiękiem według metody Petera Hess’a®. A w latach 2003 – 2005 uczestniczyłam w warsztatach pracy z dźwiękiem i terapii dźwiękiem u różnych prowadzących, w tym u Elizabeth Dierlich, Peter Hess’a. Spotkanie z Mistrzem Gongu – Don’em Conreaux podczas jego pierwszej wizyty w Polsce w 2004 i udział w „Gong Master Training” otworzyło mnie na nowe dźwiękowe przestrzenie jaką jest gra na gongu.
Potwierdzeniem uczestnictwa jest zgłoszenie mailowe lub przez fb oraz wpłata powyższej kwoty (65 zł) na konto tytułem: “koncert mis i gongów”, mBank Satya Yoga Lidia Perlińska-Tyrzyk 60 1140 2004 0000 3202 8195 2092
Istnieje możliwość odwołania koncertu w przypadku kiedy nie zbierze się odpowiednia liczba osób.
 
Jeżeli nie jesteś w stanie zapłacić tej kwoty, a czujesz że potrzebujesz tego koncertu skontaktuj się ze mną 🙂
 
Liczba miejsc ograniczona!
 
Kontakt:
lidiatyrzyk@gmail.com
tel. 691 030 278