Loader

REIKI

Przekazuję dalej w świat to, w co wierzę, co poczułam, co mi pomogło. Tylko wtedy mogę być wiarygodna i prawdziwa.

 

Na zabieg Reiki poszłam jakiś czas temu w chwili kiedy potrzebowałam doładowania dobrą energią. Już podczas zabiegu poczułam przepływ i przypływ energii, a po zabiegu pojawił się spokój wewnętrzny, radość i odprężenie. Otrzymałam dokładnie to, czego w tamtym momencie potrzebowałam.

TRZY RZECZY ZDECYDOWAŁY O TYM, ŻE ZROBIŁAM I STOPIEŃ REIKI:

Reiki jest sztuką bezwyznaniową
– wiara człowieka jest jego prywatną sprawą i Reiki w nią nie ingeruje.

 

Reiki to energia, która nie może nikomu zaszkodzić,
ponieważ płynie zawsze w takiej ilości, jakiej w danym momencie potrzebujesz.

 

W zabiegach Reiki energia nie jest energią terapeuty,
jest energią przepływającą tylko przez niego.

Reiki ma dwa wymiary: fizyczny i duchowy, które wzajemnie się uzupełniają. Wymiar fizyczny pomaga w: usunięciu bólu, blokad energetycznych, złego samopoczucia oraz tworzeniu zabezpieczeń. Dzięki niemu możemy oczyścić mieszkanie, wzmacniać siłę ziół i lekarstw. Duchowy wymiar przejawia się w pracy nad własną osobą, swoim wnętrzem, umysłem i sercem.

 

Przyjmując energię reiki już po pierwszym zabiegu zaczniesz inaczej odczuwać przepływ sił życiowych w swoim ciele. W momencie, gdy zobaczysz efekty przeprowadzanych zabiegów, zmienisz swój stosunek do życia i problemów, z jakimi stykasz się na co dzień. Staniesz się bardziej pogodny i szczęśliwszy. Oddziaływanie reiki wspiera naturalny proces samouzdrawiania, ożywia ciało i umysł, przywraca duchową harmonię, wzmacnia wolę i chęć do uzdrowienia. Energia reiki prowadzi do równowagi, burzy blokady, sprzyja pełnemu odprężeniu, usuwa stres i przyczyny chorób. Czujemy niesamowite naładowanie naszych baterii energią życiową, dzięki czemu wzmacnia się układ immunologiczny, powracają naturalne mechanizmy samoleczenia. Organizm oczyszcza się z toksyn i powraca równowaga energetyczna całego organizmu.

Z CZYM MIĘDZY INNYMI MOŻEMY PRACOWAĆ ROBIĄC REIKI?

nerwice i długotrwały stres,

wycieńczenie organizmu czy to psychiczne czy fizyczne,

problemy ze snem,

niska odporność organizmu,

problemy z układem hormonalnym,

alergie i infekcje organizmu,

dysfunkcja w pracy organów wewnętrznych.

certyfikat-reiki