Loader

Relaksacyjny koncert mis i gongów


MIEJSCE

Satya Yoga Lidia Perlińska-Tyrzyk


TERMIN

19 grudnia 2022


GODZINA

19:00-20:00


INWESTYCJA

65 zł


 

Zapraszam na koncert relaksacyjny mis i gongów. Długo wybrzmiewające, choć delikatne dźwięki mis ułatwiają uspokojenie myśli i emocji. Dźwięki pojawiają się niespiesznie, stopniowo reguluje się oddech, rozluźniają się napięcia nagromadzone w mięśniach, pojawia się wewnętrzny spokój. Spokojne, powoli wyciszające się dźwięki mis przeplatane są potężnymi głosami gongów. Majestatyczne, pełne mocy brzmienia gongów przynoszą uczestnikom możliwość uwolnienia się od niepotrzebnych myśli i emocji, ułatwiają kontakt z własną mocą. Pojawia się poczucie wewnętrznej pełni, harmonii, spokój i delikatne poruszenie – u każdego inaczej, za każdym razem inaczej.

Koncert relaksacyjny to okazja, aby wsłuchać się w siebie, odkryć bogactwo swego wnętrza, inspiracje, autentyczną motywację. Równie dobrze można po prostu położyć się, zamknąć oczy i słuchać całym swoim ciałem.

Relaksu przy dźwiękach mis doświadczamy na leżąco, gdyż wówczas najłatwiej jest wejść w pogłębiony stan odprężenia i rozluźnienia. W związku z tym zapraszam z matą i kocem lub śpiworem oraz poduszką dla zapewnienia wygody.

Przeciwwskazania: pierwszy i ostatni trymestr ciąży, przyjmowanie leków psychotropowych, rozrusznik serca.

Koncert poprowadzi: Ewa Bruss-Kwiatkowska.

Ewa Bruss-Kwiatkowska

Z wykształcenia jestem kulturoznawcą, a z pasji – terapeutką Masażu Dźwiękiem według metody Petera Hess’a®. Uczestniczyłam w rozpowszechnianiu tej metody pracy z dźwiękiem od końca lat 90tych, podczas pierwszych wizyt Petera Hess’a w Polsce. Dźwięki mis na tyle mnie zauroczyły, że w latach 2002-2003 przeszłam pełen cykl szkoleń uprawniający do prowadzenia terapii dźwiękiem według metody Petera Hess’a®. A w latach 2003 – 2005 uczestniczyłam w warsztatach pracy z dźwiękiem i terapii dźwiękiem u różnych prowadzących, w tym u Elizabeth Dierlich, Peter Hess’a. Spotkanie z Mistrzem Gongu – Don’em Conreaux podczas jego pierwszej wizyty w Polsce w 2004 i udział w „Gong Master Training” otworzyło mnie na nowe dźwiękowe przestrzenie jaką jest gra na gongu.

Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata bezzwrotnej kaucji rezerwującej miejsce w wysokości 20 zł na konto mBank:
60 1140 2004 0000 3202 8195 2092 tytułem: “warsztat olejkowy styczeń 2022”

KONTAKT

Satya Yoga Lidia Perlińska-Tyrzyk
lidiatyrzyk@gmail.com
691 030 278

Liczba miejsc ograniczona!